Pancake on the go 50g

Pancake on the go 50g

Pancake on the go 50g

40 kr

Secure payment powered by Dintero

Nano Supps Protein Pancake On The Go 50 g – ferdig­blandet høyprotein-pannekake, glutenfri og laktosefri. Klar på 60 sek. Perfekt frokost eller mellommåltid for aktive.

Pancake on the go 50g

Nano Supps Protein Pancake On The Go 50g – rask, funksjonell og smakfull energipannekake

Har du behov for et raskt og næringsrikt måltid når du er på farten? Nano Supps Protein Pancake On The Go 50g gir deg en ferdigblandet, høy­protein pannekake som er klar på bare 60 sekunder – perfekt til frokost, etter trening eller som et robust mellommåltid.

Denne funksjonelle pannekaken kombinerer whey-, kasein- og eggehviteprotein for å tilby både rask og langsom proteintilførsel, noe som støtter muskel­restitusjon, metthetsfølelse og langvarig energi. Den er spesielt utviklet for aktive livsstiler – og er glutenfri og laktosefri, laget med nøye utvalgte ingredienser for å passe inn i et balansert og bevisst kosthold.

Slik bruker du den:

Fjern lokket, tilsett vann opp til markering, rør om og varm opp i mikrobølgeovn i ca. 60 sekunder. Resultatet blir en varm, fluffy pannekake som du lett kan ta med deg.

Hvorfor velge Pancake on the go 50g?

  • Høyprotein, klar til bruk – ingen måling, ingen miksing.

  • Rask tilberedning – ideell for morgenrutiner, treningspause eller reise.

  • Tilpasset treningsliv – kombinerer protein for restitusjon med praktisk løsning på farten.

  • Renere profil – glutenfri, laktose­fri, og fri for palmeolje (i mange varianter) – ideell for deg som ønsker bevisste valg.

Smak og opplevelse:

Denne pannekaken gir deg en smakfull opplevelse med konsistens og varme som i hjemme­laga pannekake. Uansett om du velger vanilje, sjokolade eller annen smak, får du både funksjon og nytelse – alt i én kopp.

0 av 0 anmeldelser

Sorry, no reviews match your current selections